Συνεδριάσεις Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

Καρασαββίδη Δημήτριο, Αντιδήμαρχο Διοικητικών - Οικονομικών Υπηρεσιών και Αντιδήμαρχο Ωραιοκάστρου, με θητεία από 02-09-2019 έως 01-09-2020

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.   2313304093

 

Δημητριάδου Σοφία, Αντιδήμαρχο Καθημερινότητας (Καθαριότητας, Περιβάλλοντος, Πρασίνου, Ανακύκλωσης), με θητεία από 02-09-2019 έως 01-09-2020

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.    2313304080

 

Λαζαρίδη Αριστείδη, Αντιδήμαρχο Αγροτικής Ανάπτυξης και Αντιδήμαρχο Δημοτικής Ενότητας Καλλιθέας, με θητεία από 02-09-2019 έως 01-09-2020

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.       2313300803

 

Ζιακούλη Ηλία, Αντιδήμαρχο Πολιτισμού, με θητεία από 02-09-2019 έως 01-09-2020

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.       2313304091

 

Σαραμούρτση Νικόλαο, Αντιδήμαρχο Ψηφιακής Πολιτικής και Νέας Γενιάς με θητεία από 02-09-2019 έως 01-09-2020

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.   2313304051

 

Καζαντζίδη Χαράλαμπο, Αντιδήμαρχο Τεχνικών Υπηρεσιών και Πολεοδομίας με θητεία από 06-03-2020 έως 05-03-2021

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.    2313304008

 

Ιωσηφίδη Δαμιανό, Αντιδήμαρχο πολιτικής προστασίας και αθλητισμού με θητεία από 06-03-2020 έως 05-03-2021

 

(02-09-2020) Δείτε την απόφαση για την ΑΝΑΘΕΣΗ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΩΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΩΝ εδώ.

(13-07-2020) Δείτε την απόφαση για τον ΟΡΙΣΜΟ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΤΩΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΩΝ εδώ.

(06-03-2020) Δείτε την απόφαση για τον ΟΡΙΣΜΟ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΩΝ εδώ.

(04-09-2019) Δείτε την απόφαση για την ΑΝΑΘΕΣΗ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΩΝ ΣΕ ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΟΥΣ εδώ.

(02-09-2019) Δείτε την απόφαση για τον ΟΡΙΣΜΟ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΩΝ εδώ.

(01-07-2019) Δείτε την απόφαση για τον ΟΡΙΣΜΟ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΩΝ εδώ.

(01-07-2019) Δείτε την απόφαση για την ΑΝΑΘΕΣΗ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΩΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΩΝ εδώ.

(31-08-2018) Δείτε την απόφαση για την παράταση θητείας Αντιδημάρχου εδώ.

(14-11-2017) Δείτε την απόφαση για τον ορισμό ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ εδώ.

(14-11-2017) Δείτε την απόφαση για τον ορισμό ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥ και την ΑΝΑΘΕΣΗ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΩΝ εδώ.

(31-05-2017) Δείτε την απόφαση για την ανάθεση αρμοδιοτήτων στους αντιδημάρχους πατώντας εδώ.

(01-03-2017) Δείτε την απόφαση για τον ορισμό ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΩΝ πατώντας εδώ.

1135-covid-19

efpatheis-covid-19

 

 

maska

 

banner diktio alpha

 

POSTER MOSQUITOES

 
doppaoLogo
open mall 
KK 
interreg logo
 svakBanner
     
espa
baner d
eso-logo-final
 
autoprostasia
  bannermetamosxefseissite lisabanner
  gr enhmerwshs new tetragwno eguide new
  diageo drinkiq
  drainage h b omak 
diamesolavisilefko
selfhelpbanner